» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
ANTALYA’DA HEDEF 1 MİLYON ÜYE GECESİ DÜZENLENDİ
13 Ocak 2018 Cumartesi 10:00
12
14
16
18
Antalya Fenerbahçeliler Derneğimiz, Futbol Takımımızın kamp yaptığı Belek'teki otelde; Hedef 1 Milyon Üye Projesi kapsamında gece düzenledi.
Yoğun katılımın olduğu geceye Başkanımız Aziz Yıldırım, Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Genel Sekreter ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Nihat Özbağı, Önder Fırat, teknik heyet ve oyuncularımız, dernek yönetici ve üyelerimiz ile çok sayıda taraftarımız katıldı.
Gecede ilk olarak konuşan Dernek Başkanı Alican Demirci, derneğin yapmayı planladığı projeleri anlattı.
Başkanımız Aziz Yıldırım Gecede Konuştu
Daha sonra yöneticilerimizle birlikte küsrüye gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, konuşmasında 3 Temmuz, Fenerbahçe Üniversitesi, 1907 Okul 1907 Pota Projesi, Fenerbahçe Evi ve ile ilgili konulara değindi. Her şampiyonluğun kendileri için önemli olduğuna vurgu yapan Başkanımız, Antalya içinse ayrı parantez açtı. Başkanımız Aziz Yıldırım'ın gecede yaptığı konuşmasından derlediklerimiz şöyle:
"Her şampiyonluk bizim için değerlidir"
“Fenerbahçe bir spor kulübüdür ve spor kulübü içinde 9 branş bulunmaktadır. Bu branşların hepsinde de yaş kategorileri vardır ve toplamda 40’dan fazla takım mevcut. Futbol takımının şampiyonluğu kadar, basketbol, voleybol, masa tenisi, kürek, yüzme, boks, yelken...Bütün branşlardaki şampiyonluğu da en az futbol takımının şampiyonluğu kadar değerli buluyoruz. Fenerbahçe’nin spor kulübü olduğunu da her konuşmamızda, her yerde söylüyoruz. Her şampiyonluk bizim için değerlidir.
"Antalya Fenerbahçe evine başlandı"
Burada yapılan Fenerbahçe evine 108 dönümlük arazide başlandı. Şu ana kadar kulüp olarak hiçbir katkıda bulunmadan, Alican bey ve buranın müteahhitliğini yapan Ahmet Rıfat beye teşekkür ediyorum. Buranın maliyetinin yarı bedelini kendileri karşılıyorlar ve kendileri yapıyorlar. Onun için müteahitimiz, Fenerbahçe’nin kongre üyesi değerli kardeşimiz Ahmet Rıfat beye de huzurlarınızda teşekkür etmeyi borç bilirim.
"Fenerbahçe Üniversitesi açılıyor"
Fenerbahçe Üniversitesi yapılıyor. Yerleşkeleri kiralandı ve buraların iç bölümdeki çalışmalar yapılıyor. Eylül ayında 5 fakülte açılacak. İleriki yıllarda fakültelerin arttırımı ile 1200 talebe ile başlayacak olan üniversite, gelecek yıllarda vakıf üniversitesi olarak; bu ülkeye değerli insanlar yetiştirecektir. Burada kar amaçlı değil, eğitim amaçlı bir üniversite olacaktır. Bizden sonra gelecek insanlarda inşallah bunları devam ettirirler.
"3 Temmuz'daki direniş ve dik duruş, Türkiye’de demokrasinin yeniden yaşamasına yol açmıştır"
Antalya her zaman bize destek oldu. 2011 yılında şampiyon olup, metrislere giderken; devre arasında yine Antalya’dan geçtik. 3 Temmuz döneminde şahsıma, benimle beraber Metris’te bulunan arkadaşlarıma yapmış olduğunuz destekleri, Fenerbahçe kongre üyeleri, Fenerbahçe taraftarlarının direnişi ve dik duruşu belki de Türkiye’de demokrasinin yeniden yaşamasına yol açmıştır. Bunu iyi bilelim. Herkes de iyi bilsin. Çünkü Fenerbahçe direnişi olmasaydı, Fenerbahçe’nin bu direnişinden sonra 15 Temmuz da yaşanan olaylarda halkın, hepinizin, hepimizin duruşu ve sokaklara çıkışı belki olmayacaktı. Fenerbahçe ile başlanan bu ülkedeki Cumhuriyetin ayakta var olma sesleri, 3 Temmuz’dur. Bu iyi bilinmeli, iyi değerlendirmelidir. 5-6 sene geçti, belki bazı şeyler unutuldu ama bizler unutmadık, unutmayacağız. 
"Yargıtay kararından sonra maddi hesaplaşma muhakkak yapılacaktır ve yapılmalıdır"
Yargıtay kararından sonra, ne olacağını bizde bilmiyoruz; bekliyoruz. İnşallah olumlu sonuç çıktığı andan itibaren, bize bu kumpasları kuranlardan; zaten şu anda mahkemelerde hesaplaşma yapılmakta o zaman da maddi hesaplaşma muhakkak yapılacaktır ve yapılmalıdır.
"1907 Okul 1907 Pota Projesi’ne 6 binden fazla okuldan talep var"
1907 Okul 1907 Pota Projesi’ne katkılarınızdan ötürü bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. 1907 pota olmak üzere yola çıkıldı fakat şu anda Türkiye’de 6 binden fazla okuldan talep var. İnşallah onu da hep beraber karşılayacağız.
"Antalya’da her zaman destek gördüm"
Alican bey çok yatırım yapmak istiyor ama burada yapılacak tesislerin yanında takım geldiğinde çalışacağı büyük saha ve otelin yapılması da bizim için uygun olur. İnşallah bunu hayata geçiririz. Şahsım olarak Antalya’da her zaman destek gördüm. Bu desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Ben Diyarbakır’ın Ergani kazasında doğan bir öğretmen çocuğuyum. Nerelere geldiğimi, yaşamın diğer bölümlerinde ailemin bütün fertlerine Fenerbahçe başkanlığını belki de 20 seneden fazla yapmış bir insan olarak onlara bir onur ve şeref bırakacağım için de, bundan mutluluk duyarım.  Teşekkür ediyorum. Üniversite ile ilgili hadisede yapacağınız en ufak maddi yardım dahi, bu üniversitenin duvarında olacaktır. Saygılar, iyi eğlenceler."
Daha sonra sahneye futbol takımımız geldi. Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ile oyuncularımız Volkan Demirel ve Mathieu Valbuena da birer konuşma yaptı.
Konuşmasında öncelikle salondaki atmosfere dikkat çeken Aykut Kocaman, "Fenebahçe'nin en büyük gücü taraftarıdır" dedi ve ekledi:
"Bu güce başta Başkan olmak üzere hepimizin çok büyük ihtiyacı var. Bu salondaki ateş çok büyük gözüküyor. Şahsım adına söz veriyorum. Şampiyonluk için her yerde son ana kadar savaşacağız."
Kaptan Volkan da, "Her zaman her yerde bu desteğini bekliyoruz" derken,  Fransız futbolcu Valbuena ise, şampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
Organizasyona katılanlar teknik heyet ve futbolcularla fotoğraf çektirme şansı yakaladı. Gecede 1907 Okul 1907 Pota ve Fenerbahçe Üniversitesi'ne bağış yapanlara plaket takdim edildi.
Başkanımız Aziz Yıldırım yeni üye olanlara da forma verdi. Etkinliğe katılanlar şarkıcı Arzu Tural ve orkestrası eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi.

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Türkiye 4-0 Moldova
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Eskişehirspor maçı Fenerbahçe TV ile Kulübümüzün Youtube hesabından yayınlanacak
    »    
MKE Ankaragücü maçı hazırlıkları sürüyor
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Hazırlıklar sürüyor
    »    
Ankaragücü maçı hazırlıkları başladı
    »    
Fenerbahçemiz Demir Grup Sivasspor’u konuk ediyor
    »    
Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıkları sürüyor
    »    
Demir Grup Sivasspor maçının öğrenci biletleri satışa çıkıyor
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1