» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Başkanımız Aziz Yıldırım Çerkezköy’de Üyelerimizle Bir Araya Geldi
01 Aralık 2017 Cuma 09:00
12
14
16
18

Çerkezköy Derneğimizin düzenlediği organizasyonlarda, Başkanımız Aziz Yıldırım, üyelerimizle, Çerkezköylü Fenerbahçeliler ve öğrencilerle bir araya geldi.
Başkanımız Aziz Yıldırım, Çerkezköy’e gelişinde çiçekler ve alkışlarla karşılandı. Başkanımızın üyelerle bir araya geldiği kahvaltı organizasyonda Asbaşkanımız Şekip Mosturoglu, Kadıköy Şube Başkanımız İlyas Bulcay, Fatih Şube Başkanımız Yahya Uğur, Tekirdağ Dernek Başkanı Hilmi Kıldıran, Çorlu Şube Başkanı Adil Ergün, Malkara Dernek Başkanı Murat Gürbüz, Çorlu Dernek Başkanı Cenk Özkök, Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam, Dernekler Masası Sorumlumuz Murat Boyraz, Çerkezköy Dernek Başkanı Şahin Baysak,  Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da yer aldı.

Kahvaltı organizasyonunun sonunda Başkanımız Aziz Yıldırım Çerkezköy Dernek Başkanı Şahin Baysak,  Çerkezköy TSO Başkanı Süleyman Kozuva, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'a forma hediye ederken, taraftarlarımızın üyelik formlarını da imzaladı.Kahvaltı organizasyonun ardından Başkanımız Aziz Yıldırım ve beraberindekiler, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'ı makamında ziyaret etti.
Başkanımız ve beraberindeki heyet, daha sonra Çerkezköy Özel Eğitim Mesleki Eğitim Kurumu’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Kurumdaki atölyeleri gezen Başkanımız, öğrencilerle de kısa süreliğine sohbet etti.

Daha sonra Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü'nün ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan ‘1907 Okul 1907 Pota Projesi’ kapsamında, geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan potaların bulunduğu Çerkezköy Kızılpınar İlkokulu'na da bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette öğrenciler Başkanımıza büyük ilgi ve sevgi gösterdi. Başkanımız ve beraberindeki heyet, öğrencilerle fotoğraf çektirerek Çerkezköy ziyaretlerini noktaladı

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
ADD Genel Başkanından Ziyaret
    »    
Spor Camiası Biga’da Toplandı
    »    
Ailelere Müjde...
    »    
Biga FB’den Sultanlara Jest
    »    
Biga FB Dernekler Toplantısı’nda
    »    
Biga FB Yeni Yönetim Ziyaretleri
    »    
Biga FB Şadan Doğanı Ziyaret Etti
    »    
Biga FB Görev Dağılımını Yaptı
    »    
İlk Üye Sait Tanur
    »    
Biga FB’de Kongre Rüzgarı
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1