» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Fethiye Fenerbahçeliler Derneği 13. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
13 Mart 2020 Cuma 15:00
12
14
16
18

12.10.1995 tarihinde kurulan Fethiye Fenerbahçeliler Derneği 13. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Seçime tek liste ile katılan Cihan Ünal, oy birliği ile Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanlığ'ına üçüncü kez seçilerek güven tazeledi. Genel Kurul üyelerinin oy birliği ile Divan Başkanlığına İbrahim Ruşen Etili, Başkan Yardımcılığına Durmuş Yaşar Arıcı ve Katip Üyeliğe Muharrem Kebiz seçildi.

Dernek Başkanı Cihan Ünal'ın programı okumasıyla başlayan kongreye oy kullanma yetkisi olan 101 üyeden 52 üye katıldı. Kongrenin açılış konuşmasını yapan Fethiye  Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal, "Fethiye Fenerbahçeliler Derneğimizin olağan genel kuruluna hoş geldiniz. Fethiye Fenerbahçeliler Derneği olarak eski günlerdeki gibi şampiyonluğa susayan üyelerimizin destekleriyle beraber yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Geçen dönemde yapılan etkinlikleri anlatan Ünal, "Fenerbahçe SK Kürek Takımını kamp yaptığı Köyceğiz ‘de ziyaret ettik. İstanbul’da Kulübümüzün ev sahipliğinde birincisi 2018 ve ikincisi 2019 yılında yapılan Fenerbahçe SK Dernekler toplantılarına katılarak Derneğimizi temsil ettik. Sosyal projelerimiz kapsamında İstanbul’u ve Stadımızı hiç görmemiş olan gençlerimizden 13 kişiyi Kasımpaşa maçında, 11 kişiyi Başakşehir maçında, 21 kişiyi Denizlispor maçında stadımızda takımımızı desteklemek üzere İstanbul’a gönderdik. Her yıl olduğu gibi 2018 ve 2019 yıllarında Ramazan ayında 25'er aileye Gıda Paketi yardımında bulunduk. Üyelerimizden 5 adet kongre ve 2 temsilci üye yaptık. FENER OL kampanya kapsamında üyelerimizce gönderdiğimiz yüzlerce SMS hariç 100 adet Efsane Forma alarak 30.000.- TL Kulübümüze katkıda bulunduk. Fidan dikme kampanyasına katıldık. Elazığ – Malatya depremi için Fethiye Belediyesi ve Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın ayrı ayrı düzenlediği kampanya kanalıyla deprem mağduru vatandaşlarımıza katkı yardımında bulunduk." diye konuştu. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu faaliyet raporunu Başkan Cihan Ünal okudu. Gelir Gider hesaplarını ve gündem gereği tahmini bütçeyi Yönetim kurulu üyesi ve Derneğimiz Genel Sekreteri Ömür Kargın, Denetim Kurulu Raporunu Denetim Kurulu Başkanı Recep Çam okudu. Faaliyet ve Denetim raporları ayrı ayrı genel kurul üyeleri tarafından oy birliği ile ibra edildi.

Ardından Fethiye Fenerbahçeliler Derneği yeni dönem Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Tek liste ile seçime giren Cihan Ünal ve yönetim kurulu üyeleri kongreye katılan tüm üyelerin oyunu alarak Fethiye Fenerbahçeliler Derneğinde 3. kez seçildi. 

Başkan: Cihan Ünal
Başkan Vekili: Aytekin Topuz,
Başkan Vekili: Levent Soyal,
Yönetim Kurulu: Ömür Kargın, Soner Arıcan, Tezcan Göktepe, Erkan Koyuncu,  Oğuz Vesekçi, Ballı Kınacı, Ahmet Birol Yılmaz ve Yasin Morkaya, 
Denetim Kurulu: Mustafa Birhan Koyuncu, Recep Çam ve Mutlu Öztürk

 

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Başkanımız Ali Koç’un FBTV’ye Yaptığı Açıklamalar
    »    
İstiklal Marşımız, Stadımızın Hoparlörlerinden Gururla Yankılandı
    »    
Geçmiş Olsun
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Fenerbahçe Ailesi Destek Kolilerimiz, Ulaştırılmaya Başlandı
    »    
Fenerbahçe Beko 76-50 İBB (U16 Erkek Basketbol)
    »    
Eski Başkanımız Emin Cankurtaran Kabri Başında Anıldı
    »    
Galatasaray Maçı İçin Sınırlı Sayıda Olan Futbol Ağırlama Paketleri Satışta
    »    
’Tarihe İz Bırakan Fenerbahçe Kadınları’ Müzemizi Gezdi
    »    
Başkanımız Ali Koç: Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, Yaralı Askerlerimize Acil Şifalar Diliyorum
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1