» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Bursa Derneğimizden Hedef 1 Milyon Üye Gecesi
08 Aralık 2017 Cuma 10:00
12
14
16
18
Bursa Fenerbahçeliler Derneğimiz, "Hedef 1 Milyon Üye" Projesi kapsamında bir gece düzenledi.
Yoğun bir katılımın olduğu geceye Başkanımız Aziz Yıldırım ile Asbaşkanlarımız Önder Fırat ve İlhan Ekşioğlu, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, Fatih Şube Başkanı Yahya Uğur, Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Hedef 1 Milyon Üye Proje Sorumluları Miraç Çam ve Sema Yula’nın yanı sıra şube ve dernek üyeleri ile taraftarlarımız katıldı.
Gecenin açılış konuşmasını yapan Bursa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Barış Karagöz, “Şubeleşmemiz gerekiyor. Şubeleşmek nasıl oluyor; temsilci ve kongre üye sayısını yakalamamız gerektiğini konuşuyoruz her zaman. İnşallah kısa sürede şubeleşiriz. Şubeleştikten sonra da daha fazla temsilci üye ve daha fazla kongre üyesiyle daha güçlü bir Bursa Şubesi yaratacağız. Bir diğer konu ise Çocuk ve Gençlik Kulübü'ydü.  Çocuklarımızı Çocuk ve Gençlik Kulübü'ne üye yaparak, avantajlarından söz ediyoruz. Kulübümüzün harika projeleri var, bunları anlatıyoruz. Bursa'da o kadar ihtiyaç sahibi okullar var ki, kurduğumuz potalarla okulların bahçelerinde Fenerbahçe marşları çaldırıyoruz. Bu projeden dolayı herkes o kadar mutlu ki... Bizler de Çocuk ve Gençlik Kulübü'ne destek vereceğiz ve yeni projeler üretilecek. O yüzden şubeleşmek diyorum. Bizim ilk işimiz, kulübümüze destek olmak. Her zaman, "Biz Fenerbahçe'ye ne verebiliriz" bunu düşünmeliyiz.” şeklinde bir açıklamada bulundu.
Ardından kürsüye alkışlar eşliğinde çıkan Başkanımız Aziz Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu.
Sözlerine ilk olarak yapılacak olan Fenerbahçe Evleri’nin öneminden bahsederek başlayan Başkanımız Aziz Yıldırım, “Edirne'de başladık, Ocak ayı içerisinde Kayseri'de başlıyoruz. Aynı şekilde Antalya ve Sapanca olmak üzere 4 yerde başlıyoruz. Buralarda araziler aldık ve onların üzerine Fenerbahçe Evleri yapıyoruz. Bu evlerin amacı; bütün Fenerbahçelilere aileleriyle birlikte Fenerbahçeliliğin tadını çıkarabilecekleri mekân yapmaktır. Bunun için Edirne başladı ve Mayıs ayında bitirilecek. Örnek olarak da hayata geçmiş olacak. Antalya'da da arkadaşlarımız bir araya geldi ve tesis üzerindeki bütün yapıyı bir bedel ödenmeden Antalyalılar yapmış olacak. Kulüp tarafından oraya herhangi bir ödeme yapılmadan Antalyalılar kendi evlerini yapıyorlar. Başkana arsayı istediğiniz yerde bulun, biz Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak kulüp adına satın alacağız, dedik. Çocuk ve Gençlik Kulübü 1907 Okul 1907 Pota olarak yola çıktı ama 6 binden fazla okul müracaat etmiş, bilhassa doğuda bunları yapmak gerekiyor. Bu ülkedeki genç çocuklara sahip çıkmamız gerekiyor. Bizim imkânlarımız onlardan iyi ve onlara imkân sunmak da bizim görevimiz, vazifemizdir.  Oralara katkı yapmak lazım. Bunun için doğuda yapılacak her şeyi daha çok hem şahsım adına hem de diğer arkadaşlarım adına, devletle de bu konuları konuşuyoruz, oralara daha çok yatırım yapalım. Bu projeyi her yere yayalım. Evet, Fenerbahçe yapsın ama bu ülke için yapsın. Toplumun her kesimi bu projeye katılabilir, çünkü bu ülkenin bu tip projelere ihtiyacı var. Bu nedenle katkılarınızdan dolayı sizlere, diğer yerlerde de katkı veren her bireye teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.
Başkanımız Aziz Yıldırım, sözlerini şu şekilde noktaladı:
“İnşallah kısa zamanda Yargıtay kararı da biter ve Fenerbahçe 2011'den bu yana çektiği maddi ve manevi kayıplarını yeni bir süreçle beraber mahkemelerde ve diğer haklı olduğu mercilerde arar ve kazanır diye düşünüyor, böyle de olmasını istiyorum. Bu akşam burada olmanızdan, beni ve arkadaşlarımı misafir etmenizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.
Gecede, Başkanımızın vizyonu doğrultusunda 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün, ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan “1907 Okul 1907 Pota” Projesi kapsamında pota yapılmasına destek olan iş adamlarına da Başkanımız Aziz Yıldırım tarafından plaket takdim edildi.
Başkanımız Aziz Yıldırım, Bursa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Barış Karagöz’e futbolcularımız ve basketbolcularımız tarafından imzalanmış Fenerbahçe forması hediye etti.  Etkinlikte yeni üyelerin üyelik formlarını imzalayan Başkanımız Aziz Yıldırım, geceye katılan herkesle fotoğraf çektirdi.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Ailelere Müjde...
    »    
Biga FB’den Sultanlara Jest
    »    
Biga FB Dernekler Toplantısı’nda
    »    
Biga FB Yeni Yönetim Ziyaretleri
    »    
Biga FB Şadan Doğanı Ziyaret Etti
    »    
Biga FB Görev Dağılımını Yaptı
    »    
İlk Üye Sait Tanur
    »    
Biga FB’de Kongre Rüzgarı
    »    
Kütahya Şubemizden 43 çocuğa 43 forma
    »    
Biga FB Standı Ziyaretçi Akınına Uğradı
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1