» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Erzurum Fenerbahçe Evi İçin Girişimler Başladı
28 Mart 2018 Çarşamba 09:00
12
14
16
18

Bulunduğu bölgedeki Fenerbahçelileri bir araya getirmek ve onlara bir takım sosyal imkanlar sunmak amacıyla hayata geçirilen Fenerbahçe Evlerine bir başka halka da Doğu’nun önemli kentlerinden Erzurum’da eklenecek. Bu kapsamda Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu ve Fenerbahçe Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Erzurum’a bir ziyaret gerçekleştirdi.
Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay ve Fenerbahçe Dernekler Masası Sorumlusu Murat Boyraz,  "Hedef 1 Milyon Üye" projesi kapsamında Palandöken'e yapılması planlanan Fenerbahçe Evi için Erzurum'a gitti. Erzurum BŞB Başkanı Mehmet Sekmen ile görüştükten sonra Palandöken'de incelemelerde bulunan Mosturoğlu, "Evimiz, hem Türk sporuna hem de Fenerbahçe Ailesi’ne hizmet verecek" dedi.

Beraberinde Fenerbahçe Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, Fenerbahçe Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Erzurum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ersin Beyazoğlu, dernek üyeleri Cem Çil, Selçuk Bozhalil ve Alparslan Dumlu ile birlikte Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Şekip Mosturoğlu, fikir alışverişinde bulundu. Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu ve beraberindekiler, Palandöken Dağı eteklerindeki Büyükşehir Belediyesi'ne ait Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'ni gezdi. Tesisleri çok beğendiğini söyleyen Mosturoğlu, daha sonra Fenerbahçe Evi’nin yapılacağı bölgede incelemelerde bulundu. Deniz seviyesinden 3 bin 176 metre yükseklikteki Palandöken'in 2 bin 200 rakımına yapılması planlanan alanı çok beğenen Şekip Mosturoğlu, kulübün ülkenin dört bir yanına açmayı planladığı bu evleri, tüm üyelerinin ayağına götürmeyi hedeflediklerini söyledi. Bu evleri taraftarlara hediye etmek amaçlı hayata geçirdiklerini vurgulayan Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Evleri ve sosyal tesislerinin tek tip planlandığını açıklayarak şunları söyledi:

"Hedef 1 Milyon Üye projesi kapsamında Fenerbahçe Evi'ni yapmayı düşündüğümüz şehirlerden biri de Erzurum. Belediye Başkanı ile görüştük. Çok ilgilendiler, inşallah bu bölgede bir yatırım yapacağız. Palandöken'de hem Türk sporuna hem de Fenerbahçe'ye hizmet edecek bir tesis yapmayı düşünüyoruz. Arkadaşlarla inceleme yapıyoruz. İnşallah hem Erzurum'a hem de Fenerbahçe'ye hayırlı bir proje olur. Hedef 1 Milyon Üye projesinde standart bir Fenerbahçe Evi var. Bu ev, günübirlik Fenerbahçelilerin ve misafirlerin ağırlanabileceği, yemek yiyebilecekleri aileleri ve çocuklarıyla vakit geçirebilecekleri bir yer. Ayrıca tesiste bir basketbol, küçük bir futbol sahası ve bir tenis kortu oluyor. Eğer bu bölgeye yatırımımızı yaparsak diğer şehirlerde yaptığımız gibi burada da bir Fenerbahçe Evi olacak. Her bölgeye bir ev yapmayı düşünüyoruz. Daha sonra diğer illere yayılacağız. Doğu'da ilk olarak Erzurum'a yapıyoruz."
Sonrasında Erzurum Baro Başkanı Avukat Talat Göğebakan’ı ziyaret eden heyet, ardından BB Erzurumspor’u ve Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamlarında ziyaret etti. Bu arada heyet, kulüp ziyareti sırasında BB Erzurumspor’da faal futbolculuk kariyerini sürdüren eski oyuncularımızdan Mert Nobre ile de bir araya geldi.

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
19 Mayıs 100. Yıl Sergisi açıldı
    »    
Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimiz 100.yıl 19 Mayıs Gençlik Oyunları’na ev sahipliği yaptı
    »    
Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu sürüyor
    »    
Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu sürüyor
    »    
Bodrum Fenerbahçeliler Derneğimiz, Koray Şener anısına kütüphane açtı
    »    
Yüksek Divan Kurulu Toplantımız 27 Nisan Cumartesi günü yapılacak
    »    
11. celse sonunda ara kararlar açıklandı
    »    
Masa Tenisi Süper Ligi 5. etap maçları Yalova’da yapıldı
    »    
BİLGİLENDİRME
    »    
Kamuoyuna Açıklama
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1