» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Mathieu Valbuena: "Çok iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum"
14 Temmuz 2018 Cumartesi 09:00
12
14
16
18

Profesyonel Futbol Takımımızın Fransız oyuncusu Mathieu Valbuena, Lausaane Sport maçının ardından açıklamalarda bulundu. Yeni sezona en iyi şekilde hazır olabilmek için çok çalıştıklarını belirten Valbuena, yeni Teknik Direktörümüz Philli Cocu’yla ilgili görüşlerini belirtti. Geçen sezonla ilgili de değerlendirmeler yapan Fransız futbolcu, “Çok iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum” dedi.
İlk olarak kamp dönemiyle ilgili konuşan Valbuena, “Bir süredir birbirimizi görmedik. Hazırlık dönemi içerisindeyiz. İdmanlarımızı yapıyoruz. Yeni sezona en iyi şekilde hazır olabilmek için çok çalışıyoruz. Fizik anlamda kendimizi yukarı taşımaya çalışıyoruz. Zamana ihtiyacımız var ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirme gayreti içerisindeyiz. Yeni bir hocamız var, kendi fikirlerini bize aktarmaya gayret gösteriyor. Biz de maksimum şekilde uygulamaya çalışıyoruz. Onun istek ve taleplerine saygı duyarak yola çıktık. Doğru noktaya gelebilmek için çok zamana ihtiyacımız var” dedi.
Teknik Direktörümüz Phillip Cocu'yla ilgili görüş belirten Valbuena, "Hocamız şu ana kadar bizimle genel konuşmalar yaptı. Geçen sezon neler eksikti bunu görecektir. Kendi fikirleri ve çalışma tarzı var. Bu fikirleri bize aktarabilmek için her gün gayretli bir şekilde çalışıyor, biz de o fikirleri uygulamaya gayret gösteriyoruz. Bundan sonraki dönemde bizle birebir görüşmeler de yapacak. Benimle de mutlaka konuşacaktır. Benim 15 günde gördüğüm; kendini oyuncularına tamamen adayan, seven ve sıcaklıkla yaklaşan bir teknik direktörümüz var. Oyuncu grubu için bu son derece önemli bir durumdur. Bizi bekleyen ilk maça kadar hala zamanımız var. Benimle de konuşacaktır ve neler istediğini aktaracaktır. Herkesin mutlu olacağı bir Fenerbahçe için gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Geçen sezonu da değerlendiren Fransız oyuncu, çok iyi bir sezon geçireceklerine olan inancını şu sözlerle ifade etti: “Sezona başlarken hedefimiz kesinlikle ligi ikinci sırada bitirmek değildi. Bu kulübün hedefi her zaman şampiyonluktur. Şampiyonluk istiyorsanız gereklerini yerine getirmelisiniz. Bana göre biz şampiyon olmak için gerekenleri yapmadık. Geçen sezon çok hata yaptık. Fazla eksik vardı. Şimdi bunları düzeltmeye çalışıyoruz. Yeni hocamız ve kendi fikirleri var. Geçtiğimiz sezon yapmadığımız, şu an yaptığımız birçok şey var. Taktik anlamda yaptığımız şeyler var. Top kaybı anlamında geçen sezon yapmadığımız, şu an yaptıklarımız var. Bunları geçen sene çalışmadık, bu sene o eksikleri kapatıyoruz. Çok iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Takım halinde umuyorum mutlu olacağımız bir sezon geçiririz. Ligde ve Avrupa’da başarılı olmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde olmak istiyoruz çünkü bizim için çok önemli bir hedef.”


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Hazırlıklar sürüyor
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Akhisarspor maçı hazırlıkları başladı
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Fenerbahçemize Alanya’da coşkulu karşılama
    »    
Futbol A Takımımız kampa girdi
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Trabzonspor maçı hazırlıkları sürüyor
    »    
U12 Takımımız Parlayan Yıldızlar Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldu
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1