» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Yalova’daki 1907 Okul 1907 Pota Etkinliğine Başkanımız Aziz Yıldırım da Katıldı
25 Kasım 2017 Cumartesi 14:00
12
14
16
18

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü'nün ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan ‘1907 Okul 1907 Pota Projesi’ kapsamında, Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’ne basketbol potası kurulması işlemi tamamlandı.
Yalova’nın Samanlı Köyü’nde bulunan Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’ndeki 1907 Okul 1907 Pota etkinliğine Başkanımız Aziz Yıldırım da katıldı.
Yalova’ya giden Başkanımız Aziz Yıldırım, kent girişinde Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman tarafından çiçeklerle karşılandı. Daha sonra etkinliğin yapılacağı Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’ne geçildi. Öğrenciler, Başkanımız Aziz Yıldırım’ı sevgi gösterileri ve çiçeklerle karşıladı. Buradaki törene okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin yanı sıra; projenin Yalova ayağının gerçekleşmesinde büyük emeği olan Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Sema Yula, Fenerbahçe Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Fenerbahçe Dernekler Masası Sorumlusu Murat Boyraz, Hedef 1 Milyon Üye ve Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Koordinatörü Ece Köprek, Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam, Fenerbahçe Spor Kulübü Yalova Şube Başkanı Sadri Özen ve Fenerbahçe Yalova Derneği Başkanı Nedim Güven de katıldı. Okula yapılan potanın açılışının gerçekleştirilmesinin ardından öğrencilerin gösteri maçı izlendi. Okul Müdürü Sedat Uymak, öğrencilerle fotoğraf çektiren ve onlara imza dağıtan Başkanımız Aziz Yıldırım’a teşekkür plaketi takdim etti.

Okuldaki törenin arından Başkanımız Aziz Yıldırım, kent merkezindeki Fenerbahçe Yalova Şubesi ve Fenerbahçe Yalova Derneğine geçti. Başkanımız, burada da şube ve dernek yöneticileri ile üyelerle bir araya geldi. Dernekteki buluşmadı Başkanımız Aziz Yıldırım, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a Fenerbahçe Kongre Üyeliği kartını verdi.  Başkanımız Aziz Yıldırım, daha sonra gerçekleştirilen öğle yemeğinde Yalova’daki 1907 Okul 1907 Projesi’ne destek veren sponsorlar, dernek ve şube yönetici ve üyeleriyle Yalovalı Fenerbahçelilerle bir araya geldi. Başkan Aziz Yıldırım, burada projeye destek olan sponsorlar ile dernek ve şube üyelerine teşekkür plaketi de sundu.

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Bahçeşehir Koleji 77-84 Fenerbahçe
    »    
Fenerbahçe 69-67 Sopron Basket
    »    
Konuğumuz Anadolu Efes
    »    
Fenerbahçe’nin konuğu Bayern Münih
    »    
Fenerbahçe’nin konuğu Bayern Münih
    »    
Kraliçelerin Avrupa’daki Rakibi; Perfumerias Avenida
    »    
Fenerbahçe 77-60 Galatasaray
    »    
Erkek Basketbol Takımımız Gaziantep deplasmanında
    »    
Anadolu Efes’e konuk oluyoruz
    »    
Potanın Kraliçeleri Avrupa’da sezonu Olympiakos maçıyla açıyor
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1